Zdravím, moje meno je Roman!

na tomto webe som si pripravil pár slov o mne a vypublikujem wordpress projekty, na ktorých som sa podieľal alebo aj celé vytvoril

Kto som a čo ma baví?

Pracujem na IT pozícii ako webDeveloper/taskManager/debugger (na zmluve e-commerce developer) s farmaceutickým tovarom postaveným na WordPresse. Vo voľnom čase sa zaujímam a tvorbu webstránok, stihu videa, možnosti využitia jazykových modelov, UX a UI web dizajnu, orangePill a ekonomickému vzdelaniu. Rád budujem, vytváram a doťahujem veci do konca a na čas. Viem pracovať aj v chaotickom a stresovom prostredí a pod tlakom na termíny. Vystriedoval som viacero pracovných pozícií a vyskúšal viacero špecializácií a mám prehľad v analytike, marketingu a vývoju.

Na čom spolupracujem?

etabletka online lekáreň

spravujem systém WordPress, dohadujem s vývojarským tímom možné zlepšenia systému, navrhujem riešenia pre správne fungovanie systému, zadávam tasky pre implementačný tím a som zodpovedný za finálny výsledok implementácie od vytvorenie funkčnej špecifikácie, testovania až po schválenie faktúry. Vediem obchodné a implementačné stretnutia s dodávateľmi software. V rámci e-commerce mám na starosti výdajné miesta v rámci celého Slovenska t.j. výdajné boxy a výdajné miesta


Plus eRecept

vyškolil som fyzicky takmer 100 PLUS lekárni v rámci celého Slovenska a dohliadal na správne fungovanie implementácii priamo v teréne, ktoré dodával správca informačného systému pre farmaceutov.

Prejsť na web

Čo som vytvoril?

DvadsatJeden organizáci

Projekt 21 spája bitcoinerov po celom Slovensku. Toto je môj srdcový projekt, pretože som aj členom a verným návštevník akcií, ktoré zakladalia každomesačne organizujú.


FairPro sťahovanie

Sťahovanie, vypratávanie a búranie v rámci Bratislavského a Trnavského kraja. Domy, byty, firmy, povaly, garáže a pivnice rýchlo a bezstarostne!


VOIRĒ | Nails & Beauty

Salón krásy zameraný na kozmetiku a manikúru. Ak túžite po dokonalých nechtoch a dokonalom oddychu, tak ste na správnom mieste.