Zákaz Phoenix wallet pre občanov USA

Podľa BlockBeats sa peňaženka Phoenix Wallet, Bitcoinová LN peňaženka, vyhlásila, že 3. mája 2024 bude odstránená pre občanov USA na iOS a android zariadeniach. Užívateľom v USA sa odporúča, aby si vyprázdňovali svoje peňaženky a zatvárali LN kanály. Zakladateľ Twitteru, Jack Dorsey, vyjadril svoj názor na túto situáciu, pričom uviedol, že považuje tento krok za úplne zbytočný a možno aj zbŕkly.

Rozhodnutie stiahnuť sa z amerického trhu vyvolalo otázky a obavy medzi crypto nadšencami. Phoenix ešte nevyjadril podrobné vysvetlenie tohto rozhodnutia, čo vedie k špekuláciám o dôvodoch tohto kroku a ukazovanie prstom na všetky strany. Jack Dorsey svojím komentárom naznačil nesúhlas s rozhodnutím majiteľov Phoenix Wallet, aj keď presne nepovedal na koho strane stojí.

Dátum a aj odstránenie možnosti používanie aplikácie v USA sa nezastaviteľne blíži a americkí užívatelia Phoenix Wallet sú vyzvaní, aby podnikli potrebné kroky na zabezpečenie svojho krypto majetku. Oznámenie spoločnosti nešpecifikuje, či budú užívatelia mať možnosť preniesť svoje krypto aktíva na inú platformu alebo či ich budú musieť predať. Táto situácia zdôrazňuje dôležitosť toho, aby užívatelia boli informovaní o stave svojich digitálnych peňaženiek.

Oficiálne vyjadrenie Phoenix Wallet a ACINQ

Všetci sa môžeme len domnievať aké dôsledky to môže mať na celý krypto svet. Tento bull market bude rozhodne úplne iný ako tie predošlé. Väčšina z nás vôbec nebude riešiť cenu ale skôr ako bezpečne svoje non-kyc kryptomeny predať. V mojom článku 6 spôsobov ako kúpiť Bitcoin si môžete prečítať ako sa k bitcoinu viete dostať. Najbližšie roky by som určite riešil, čo s kryptom na mojích hot walletkách.

Ako používať non-kyc služby, ako Bitcoin presunúť do FIATu bez toho aby som odhalil identitu?

Určite nás čakajú nádherné rasty a s tým zisky. Na krypto svet sa zo strany štátov a už aj tých prudko kapitalistikých sa vyhlasuje lov. Majitelia mixérov, defi a služieb ktoré podporujú anonymitu budú tento cyklus určite v hľadáčiku. Ostante anonymný a chránte svoje krypto a bitcoiny.

Similar Posts